نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

احمدرضا فقیه خراسانی؛ پيگيري موضوعات و مسائل مبتلابه شركتهاي فناور توسط نمايندگان منتخب، راهكاري نظام مند براي پيگيري مسائل اين شركتهاست.


 

 
بازدیدهای معاون فناوری و نوآوری از شرکت های مستقر در پارک با حضور ايشان در شرکت های گیتی گستر و سبحان الکترونیک در تاریخ چهارشنبه 30 اردیبهشت ماه 94، همچنان ادامه يافت.

به گزارش روابط عمومی پارک؛ در این بازدید تابنده روزبهی مدیرعامل شرکت گیتی گستر ضمن ابراز خرسندي از این بازدیدها تحقق هم افزايي بيشتر بين موسسات را يكي از مسائلي دانست كه مي تواند در جذب پرو‌‌‌‌ژه هاي بزرگ استاني و ملي به شركتهاي پارك كمك كند.

مجید نسیم سبحان مدیرعامل شرکت سبحان الکترونیک نيز به عنوان دومين شركت مورد بازديد معاون فناوري و نوآوري پارك در ضمن ارائه گزارشي از روند شكل گيري و رشد شركت مسائلي را در خصوص بیمه و مالیات شرکت هاي فناور مطرح نمود.

دكتر فقيه خراساني انتخاب نمايندگاني از بين شركتها و پيگيري موضوعات و مسائل مبتلابه توسط آنها را راهكاري نظام مند و هدف مند براي پيگيري مسائل  شركتها دانست و گفت: اميدواريم با تشكيل جلسات كميته ماده 9 قانون شركتهاي دانش بنيان از دل شركتها، راهكارهايي اجرايي جهت پيگيري به پارك ارائه گردد.

وي همچنين تاكيد كرد لازم است مسائل مربوط به بیمه و مالیات شرکت هاي فناور در اولويت كاري كميته هاي سه گانه نمايندگان موسسات قرار گيرد. شايان ذكر است سه كميته ماده 9 قانون شركتهاي دانش بنيان، بازار و ارزيابي به پيشنهاد نمايندگان موسسات تشكيل و پيگير مسائل شركتها در اين سه حوزه مي باشد.