نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازديد معاون امور آموزشي و فرهنگي سازمان مديريت از پروژه‌هاي عمراني پارك علم و فناوري يزد


مهندس مرغايي زاده، معاون امور آموزشي و فرهنگي سازمان مديريت و برنامه‌ريزي كشور از پروژه‌هاي عمراني پارك علم و فناوري يزد بازديد نمود.

به گزارش روابط عمومي پارك، در اين بازديد كه عصر روز پنج شنبه 94/1/27 انجام شد، مهندس مرغايي زاده معاون امور آموزشي و فرهنگي و مهندس وفايي كارشناس دفتر امور آموزشي و فرهنگي سازمان مديريت و برنامه‌ريزي كشور ابتدا در محل طرح جامع پارك علم و فناوري يزد برنامه‌هاي اين پارك و اقدامات انجام شده در خصوص اين طرح را از زبان مهندس شكوهي معاون پشتيباني پارك و مهندس رحيمي مدير عمراني پارك شنيدند و رهنمودهايي ارائه كردند.

مرغايي زاده با تقدير از مسئولان استان به سبب همراهي و همكاري با پارك علم و فناوري يزد افزود: پاركهاي علم و فناوري به سبب ثروت آفريني در جامعه هدف و نيز اشتغال‌زايي در آن نقش مؤثري در مناسبات اقتصادي و اجتماعي استان دارند و توجه استان به پاركها نوعي سرمايه‌گذاري به شمار مي‌رود.

در ادامه اين بازديد با حضور در مركز فناوري اقبال با روند اجرايي پروژه ساخت ساختمان مركز رشد جامع پارك آشنا شدند و از تلاشهاي پارك در اين حوزه تقدير شد.

شايان ذكر است در حاشيه اين سفر جلسه‌اي با حضور دكتر پورسراجيان رياست پارك و دكتر گرايي‌نژاد مديركل برنامه‌ريزي فرهنگي و آموزشي سازمان مديريت و برنامه‌ريزي كشور در محل دانشگاه يزد برگزار شد و پيرامون برنامه‌هاي عمراني پارك علم و فناوري يزد بحث و تبادل نظر صورت گرفت.