نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری دوره‌های تخصصی مجازی توسط شرکت فرزانگان کویر


 

دپارتمان آموزش شرکت فرزانگان کویر (آنلاین بیاموز)، يكي از شركتهاي مستقر در مركز رشد فناوري اطلاعات و ارتباطات پارك علم و فناوري يزد در راستای افزایش سطح علمی دانشجویان و علاقه‌مندان به علوم کامپیوتر، اقدام به برگزاری دوره‌های تخصصی به صورت مجازی نموده است.

به گزارش روابط عمومي پارك، عباس روشن، مدیرعامل این شرکت در خصوص این دوره‌ها اظهار داشت: دوره‌های مذکور با همکاری پارک علم و فناوری یزد در خصوص مسائل کاربردی و حرفه‌ای بخش IT و در زمینه‌های لینوکس, شبکه, برنامه‌نویسی و آموزش زبان انگلیسی می‌باشد.

وی در ادامه افزود: سرفصل دروس براساس کاربردی بودن مطالب و بر طبق استاندارد آموزشی موسسات بین‌المللی که در این حوزه فعال هستند توسط اساتید متخصص و مجرب در هر زمینه تعیین شده است.

مدیرعامل شرکت فرزانگان کویر در مورد امکانات لازم جهت شرکت در دوره‌ها نیز داشتن سرویس اینترنت  ADSL با سرعت معمولی و میکروفون و وبکم با مشخصات رایج در بازار را کافی دانست و اعلام نمود سعی شده است تا امکان یادگیری با این سیستم برای هر فرد با ساده ترین روش مقدور گردد.

لازم به ذکر است شرکتهای مستقر در پارک علم و فناوری و دانشجویان از تخفیف 10% حضور در دوره‌ها می‌توانند بهره‌مند شوند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با سرفصل دروس و زمان برگزاری آنها می‌توانند به وبسایت دپارتمان آموزش این شرکت به آدرس http://www.biamoz.ir مراجعه نمایند.