نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه آشنايي با دكتر مسعود آگاه، عضو هيأت علمي موسسه فناوري ويرجينيا آمریکا برگزار شد


جلسه آشنايي با دكتر مسعود آگاه، عضو هيأت علمي موسسه فناوري ويرجينيا آمریکا و مدير آزمايشگاه سيستمهاي میکروالکترومکانیکی (MEMS) اين موسسه، صبح امروز سه شنبه مورخ 93/10/9 با حضور معاون فناوري و نوآوري و تعدادي از مديران پارك علم و فناوري يزد و جمعي از مديران شركتهاي مستقر در مركز فناوري اقبال در محل سالن كنفرانس مركز فناوري اقبال برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي پارك، دكتر مسعود آگاه در اين جلسه ارائه‌اي در مورد تلفیق میکروماشینها و نانوفناوری و كاربردهاي آن در علوم مهندسي و پزشكي داشتند و در مورد موضوعاتي همچون روند تجاري‌سازي شركتها، روند فعاليت صندوق پژوهش و فناوري و مواردي ديگر بحث و تبادل نظر صورت گرفت. در ادامه اين جلسه، از مركز نوآوري، پارك علمي كودكان و نوجوانان و شركتهاي آپافن، سانا، سورنا، پيشتازان ستاره ايساتيس و پارسان الكترونيك بازديد به عمل آمد.

گفتني است دكتر مسعود آگاه (متولد 1353- مشهد) در سال 1371 با كسب رتبه اول كنكور سراسري در رشته مهندسي برق- الكترونيك دانشگاه صنعتي شريف پذيرفته شد و مدارك كارشناسي و كارشناسي ارشد الكترونيك خود را به ترتيب در سالهاي 1375 و 1377 از اين دانشگاه اخذ نمود. از افتخارات و اقدامات او در اين دوره مي توان به موارد زير اشاره كرد:

   - رتبه دوم اولين المپياد دانشجويي مهندسي برق(1375)

   - رتبه سوم كنكور كارشناسي ارشد مهندسي برق (1375)

   - دبير اولین دوره کنفرانس دانشجویی مهندسی برق ایران (1377)

   - عضو هيئت موسس و اولين رئيس سازمان علمی دانشجویی مهندسی برق ایران

   - دانشجوي نمونه كشوري (1377)