نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دکتـــــر فقیه خراسانی: خروجی کمیته‌های تخصصی شرکتها قطعا کارشناسانه و ارزشمند است


 

در ادامه بازدیدهای معاون فناوری و نوآوری از شرکتهای مستقر در پارک، اقتصاد دانش بنیان و پردیس فناور شرکتهای دیگری بودند که چهارشنبه 94/2/16 مورد بازدید ایشان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي پارك، در این بازدیدها مهندس جلالی مدیر عامل شرکت پردیس فناور ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شرکت خود به بیان مسائل خاص شرکتهای فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات پرداخت و یونس میرجلیلی مدیر عامل شرکت اقتصاد دانش بنیان نیز با اشاره به  عملکرد و موفقیتهای شرکت خود به برخی مسائل پیش روی شرکت های فعال در حوزه فناوریهای نرم اشاره کرد.

دکتر فقیه خراسانی، معاون فناوری و نوآوری پارک در خصوص مسائل مطرح شده راهکارهایی را پیشنهاد کرد و گفت: انتظار می‌رود هرچه سریعتر کمیته‌های پیشنهادی از سوی نمایندگان شرکتها که قرار است مسائل را با خبرگان و ذی‌نفعان آن بررسی نماید شکل گیرند. وی خروجی جلسات این کمیته‌ها را با توجه به اینکه توسط کسانی تولید می‌شود که مسائل را از نزدیک لمس کرده‌اند، کارشناسانه و ارزشمند دانست و ابراز امیدواری کرد پارک بتواند از این خروجیها برای رفع مسائل و مشکلات شرکتهای فناور بهترین استفاده را بنماید